G Analytics

ГОЛОВНА

Компанія ВКФ «Аквамир» організована в 1994 році. Одним з основних напрямків діяльності компанії є проектування, дизайн, виготовлення аквакомплексів. Висока якість, максимальна зручність у використанні, оригінальний дизайн, різноманіття конструкторських рішень забезпечать неповторний стиль Вашого будинку або офісу і підкреслять Вашу індивідуальність.

Дизайн, изготовление и обслуживание аквариумов

Дизайн, виготовлення і обслуговування акваріумів і аквакомплексів по праву займає на фірмі провідне місце. Багаторічний досвід власного виробництва, використання найсучасніших матеріалів та обладнання, а головне - використання знань і досвіду кращих вітчизняних фахівців в області акваріумістики, дає компанії право претендувати на провідну роль в області аквадизайну в Україні.

За роки роботи на ринку фірма спроектувала і виготовила велику кількість декоративних акваріумів, торгових акваріумів і аквакомплексів різної форми, виконання та призначення. Ми з гордістю можемо представити наших клієнтів - це готелі "Дніпро" і "Україна", банки "Хрещатик", "Київ", "Аваль", "Ажіо", "Мрія", "Приватбанк", компанії "Інтер-контакт", "Еванс", "МДМ", "Марком", ресторани "Ілюзія", "Каравела", футбольний клуб "Динамо Київ", супермаркети "Фуршет", "Магеллан", "Троїцький", "Там-Там" і багато інших.